Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Menighedsrådet i Værløse Sogn

Formand Hanne Mølgaard, telefon 2447 7416, email: hm@vaerloesesogn.dk

Næstformand Thomas Altamirano, 2235 7560, email: thomas@propellos.dk

Kasserer Pernille Warrer, telefon 4447 4445 / 4073 4165, email: kasserer@vaerloesesogn.dk

Christian Due Pedersen, telefon 2630 6156, emil: chudue@yahoo.dk

Gotfred Blom, telefon 2167 3260, lgblom@youmail.dk

Inge S. Hansen, email: ingeskadkaer@gmail.com

Kirsten Krause, email: kirstenkrause@webspeed.dk

Niels Erik Steensig Krause, email: kirstenkrause@webspeed.dk

Sonja Pedersen, email: sonja@vaerloesesogn.dk

Ellen Mølgaard Holtze, email: ellen.moel@gmail.com

Peder Sundgaard, telefon 4028 0064, email: psu@mail.dk

Vibeke Krarup, email: vkrarup@gmail.com

Lis Bodilsen Nielsen, telefon 44 48 0342 / 5189 9144, email: lisbn@outlook.com

Hanne Holdt Madsen, email: rolighedsvej@get2net.dk

Helle Gjedsted, email: gjedstedh@gmail.com

 

Menighedsrådsmøder 2022:

07.06.22

03.05.22

29.03.22

01.03.22

01.02.22

Menighedsrådsmøder 2021:

07.12.21

02.11.21

05.10.21

07.09.21

17.08.21

01.06.21

06.05.21

06.04.21

02.03.21

02.02.21

 

Menighedsrådsmøder 2020:

24.11.20

06.10.20

01.09.20

06.08.20

02.06.20

05.05.20

31.03.20

04.02.20